Ta strona używa plików cookies. Przeczytaj naszą Politykę prywatności.
Akceptuję Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki.
JAK WYGLĄDA
PRACA VIDEOMODELKI
Pełna dyskrecja i komfort
Z Intercam możesz zarabiać na czatach niemieckich, amerykańskich i w wielu innych językach jednocześnie bez znajomości języków obcych. To nasi moderatorzy prowadzą w twoim imieniu czaty z klientami na ponad 10 portalach w rożnych językach jednocześnie. Dzięki komunikatorowi, zaprojektowanemu specjalnie dla naszych potrzeb, logujesz się tylko na naszym systemie i przekazujesz swój obraz video do nas, resztę za ciebie robią nasi moderatorzy.
10 zł na godzinę
+ 15% obrotu lub 60% obrotu
Za pomocą naszego komunikatora masz bezpośredni kontakt wyłącznie z naszym moderatorem i dzięki sygnałom oraz znakom dokładnie wiesz kiedy masz klienta, kiedy powinnaś udawać, że piszesz na klawiaturze itd. Dzięki możliwości czatu z moderatorem jesteś w stanie reagować na życzenia klientów.
Gwarantowana stawka
godzinowa + premia
W naszym panelu administracyjnym widzisz swoje zarobki i możesz dowolnie ustalać sobie dyżury tak jak ci pasują. Chętnie umożliwimy ci anonimowo dyżur na próbę, żebyś sprawdziła czy ten rodzaj pracy ci odpowiada. Także nie ma możliwości, że nic nie zarobisz. Praca na kamerkach w Intercam zapewnia pełną dyskrecję.
CHCĘ ZGŁOSIĆ SWOJĄ KANDYDATURĘ
formularz zgłoszeniowy